TJ SOKOL – Obrovský úspěch tehoveckých kuželkářů ve 3. kuželkářské lize mužů

Milí občané Tehovce,
chtěli bychom se s vámi podělit o úspěch našich kuželkářů v letošní sezóně.
Blahopřejeme!
Obec Tehovec

Níže přikládáme dopis předsedy kuželkářů Tehovec


Vážení sportovní přátelé a kamarádi,
podařilo se téměř nemožné! TJ Sokol Tehovec se získal stříbrnou medaili – 2. místo ve 3. KLM!
I když po rozpačitém začátku sezóny by to nejspíše nikoho z hráčů ani fanoušků ani nenapadlo. Bohužel jsme sezónu v podzimní části začali poměrně vlažně a o body nás připravili na domácí kuželně i slabší soupeři. Také jsme bojovali se služebními cestami, pracovními povinnostmi, nemocemi – tedy nedostatkem hráčů v “Áčku”.
Kluci z “Béčka” nám v rámci svých možností vždy ochotně vypomohli a tak to má být, skvělá spolupráce, která přinesla ovoce.

Nakonec se podařilo vybojovat to nejlepší možné umístění, na které jsem mohli jenom pomyslet. Respektive čeho jsme mohli v ročníku 2017/2018 ve 3. KLM dosáhnout, neboť na vítěze nám chybělo poměrně dost bodů.

Navíc se o konečném pořadí na 2. až 5. místě rozhodlo až v posledním 22. kole.
Díky vítězství 1:7 při venkovním zápase “sehraném na domácí kuželně” v posledním kole a příznivé souhře výsledků ostatních družstev v náš prospěch, jsem obsadili místo na bedně.
Nádherné “stříbro” je naše!

Tímto bych rád poděkoval všem hráčům, našim fanouškům a příznivcům, kteří se na společném úspěchu podíleli!
Jak je vidět na “velkosti” – členské základny úplně tak nezáleží, výsledky dělá především dobrá parta, spolupráce, fanoušci tedy podpora a výkony hráčů se pak dostaví v pravou chvíli. 

Za TJ SOKOL (kuželkáře)
Petr Šmidlík